Витяг з ЄДР. Отримання витягу з єдр 100%

витяг з єдрВам терміново потрібно оформити витяг? На русском языке статью читайте тут получение вытяга из госреестра, т. е. выдержки из единого государственного реестра.

Наша команда юристів пропонує свої послуги для отримання витягу встановленого зразка. Окрім цього, ми готові запропонувати отримати витяг з ЄДР у терміновому порядку.

В даній статті до Вашої уваги подана детальна інформація щодо призначення такого документа, як витяг з єдиного державного реєстру, перелік необхідних дій для його отримання та декілька інших рекомендацій, які можуть стати Вам в пригоді.

З нами отримання витягу з ЄДР може відбутися без жодних втрат часу та зусиль. Все, що вам необхідно, – звернутися до нашої компанії. І через декілька годин ви зможете використовувати витяг за необхідністю.

Витяг з єдиного державного реєстру – це офіційний документ встановленого зразка, який містить в собі інформацію про юридичну особу чи фізичну особу-підприємця.

У витягах з єдиного державного реєстру міститься інформація про юридичну особу або фізичну особу-підприємця за відповідними критеріями пошуку на момент подання запиту.

Витяги з державного реєстру в обов’язковому порядку мають бути роздруковані на бланках сурової звітності із зазначенням їх серії та номеру. Кінцевою дією при отриманні витягу є: підпис посадової особи та скріплення витягу печаткою.

Для яких цілей можуть знадобитися витяги з державного реєстру (ЄДР)?

Витяг з ЄДР має досить широке призначення і застосовуються, зокрема, у наступних випадках:

  • витяг з реєстру може знадобитися для проведення угоди з партнером, якщо відповідна дія засвідчується нотаріусом;
  • під час відкриття поточного рахунку юридичної особи;
  • витяг із реєстру може бути юридичним підтвердженням будь-яких даних за вимогою суду чи іншого компетентного органу;
  • інколи може бути необхідним для перевірки достовірності даних про Ваших майбутніх партнерів.

Завчасне отримання інформації з ЄДР попередить Вас про можливе настання несприятливих наслідків.

Як отримати витяг з Єдиного державного реєстру: порядок та послідовність

  • для того, щоб отримати розширений витяг з ЄДР, в першу чергу необхідно сплатити державне мито на загальну сумку 61.2о грн. та заповнити відповідний запит на його отримання;
  • витяг з реєстру готується державним реєстратором на підставі запиту встановленого зразка про надання відомостей з єдиного державного реєстру та квитанції банку про сплату зазначеної суми мита.
  • для отримання витягу при собі необхідно мати паспорт для його пред’явлення за місцем вимоги.

Важливо: у запиті зазначається лише коректна і повна інформація. При наявності помилок чи описок запит залишається без розгляду та невідкладно повертається замовнику Після усунення допущеного порушення запит на отримання витягу може бути поданий повторно в загальному порядку.

Термінова потреба у витягах з єдиного державного реєстру

Тепер, знаючи повний перелік необхідних дій, ви можете самостійно оцінити складність процедури в отриманні витягу з ЄДР і розрахувати час на його отримання. Коли ж перед Вами стоїть нагальна потреба отримати витяг з ЄДР (єдиного державного реєстру), ви завжди можете довірити цю справу нашим спеціалістам.

Послуга Термін виконання Ціни/грн.
1.
Отримання витягу з Єдиного державного реєстру 1 день 150
6 годин 350